• Prerušenie prevádzky

• OZNAM

Milí rodičia, oznamujeme Vám, že v dňoch od 24.12.2018 – 07.01.2019 (vrátane) bude prerušená prevádzka materskej školy. Nástup do materskej školy bude dňa 08.01.2019  (v utorok) v obvyklom čase. V takomto termíne je prerušená prevádzka vo všetkých materských školách v meste, preto nie je možnosť nahlásiť dieťa ani v náhradnej materskej škole.

Želáme Vám požehnané Vianočné sviatky a  čo najkrajšie prežitie spoločných chvíľ s Vašimi rodinami.

Kolektív CMŠ.

• Škôlkari na ľade

• Aj keď sa dnes dalo korčuľovať po chodníkoch a cestách v meste, my sme poľadovicu vymenili za STD arénu a poriadne sa vykorčuľovali. Lienky a Žabky sa neboja ani zimy, ani ľadu a na korčuliach brázdili ľadovú plochu. Aj keď sme sa miestami zapotili, celá akcia stála zato a už teraz sa tešíme na ďalšie ľadové ostrie.