• Predplavecká príprava

• Naši šikovní predškoláci v dňoch od 14.mája do 25.mája absolvovali predplavecku prípravu,na ktorej sa hravou formou zoznámili s vodou v bazéne,vyskúšali si ponáranie či plávanie na chrbte a samozrejme užili si kúpanie v bazéne aj voľnou zábavnou hrou s kamarátmi.Že sa im to veľmi páčilo,že boli veselí a šťastní svedčia aj fotografie vo fotoalbume 3 na stránke škôlky.

• Malá logická olympiáda

• Aj my sme tento týždeň maturovali. Zasadli sme k stolom a stali sa súčasťou celoslovenského testovania predškolákov. Malá logická olympiáda nám ponúkla prvý ročník určený pre predškolské deti. Zaregistrovaných sme mali 5 detí, ktoré riešili 8 úloh z oblasti matematicko-logickej. Každé dieťa získalo certifikát o absolvovaní. Tešime sa na ďalší ročník v ktorom bude naša účasť vyššia. Ďakujem zúčastnením deťom za ich "dospelácky" prístup k úlohám.

• Deň matiek

• Vo fotoalbume 3 sme pre Vás pripravili súhrn fotiek z vystúpenia pre naše mamičky. Za všetky snímky ďakujeme p.Čurlíkovi, ktorý nás ochotne pofotil. Ak sa chcete aj Vy s nami podeliť o fotky prípadne videa, budeme len radi. Môžte nám ich zaslať na náš FB profil alebo odovzdať na USB v MŠ.

Ďakujeme.